palmasport facebook

Aktualności

Rodzinne zawody na Górce
20 Lut

W ostatnią sobotę ferii (23 lutego 2013 r.) na dużym stoku Górki Środulskiej odbędą się zawody narciarskie, w których rywalizować będą drużyny w składzie: rodzic z dzieckiem. O zwycięstwie decydować będzie rodzinna suma czasów z przejazdów.

Rodzinne zawody na Górce

Zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu mają na celu zachęcenie rodziców oraz dzieci do aktywnego spędzenia czasu z nutką rywalizacji. Udział w zmaganiach mogą wziąć dzieciaki w wieku 6-16 lat wraz z rodzicami.

Każdemu z młodych uczestników zmierzymy czasy dwóch zjazdów, lepszy z nich będzie sumowany z czasem przejazdu rodzica. Najlepsze wyniki zostaną nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, statuetkami oraz nagrodami niespodziankami. Dla pozostałych uczestników, którzy nie zmieszczą się na podium, również zostały przygotowane upominki.

Zapisy do udziału w zawodach przyjmowane są do piątku, 22 lutego 2013 r. Dokonywać ich można drogą elektroniczną, wysyłając na adres: [email protected] maila zawierającego imię, nazwisko, rok urodzenia, miejsce zamieszkania osób zgłaszanych do rywalizacji (zarówno dziecka, jak i rodzica). Zapisać się będzie można także osobiście w dniu zawodów w godz. 9:00-9:30 (w tych godzinach wydawane będą również numery startowe osobom już zakwalifikowanym do uczestnictwa). Regulamin imprezy dostępny jest na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu - www.mosir.sosnowiec.pl.

Regulamin.pdf

źródło: http://www.mosir.sosnowiec.pl/wiadomosci-4/rodzinne-zawody-na-gorce.html