palmasport facebook

Aktualności

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2019
24 Sty

 

W zawodach mogą wziąć udział mieszkańcy Sosnowca, a także dzieci i młodzież szkolna uczęszczająca do szkół z terenu miasta Sosnowca. Zawodnicy startować będą w zawodach w następujących kategoriach:

30 stycznia 2019 r. - Puchar Sosnowca dla uczniów Szkół Podstawowych, klasy I-III,
31 stycznia 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla uczniów Szkół Podstawowych, klasy IV-VIII,
1 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla uczniów Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych,
2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN:
- grupa 1: do 11 lat
- grupa 2: 12 - 16 lat
- grupa 3: 17 - 30 lat
- grupa 4: 31 - 50 lat
- grupa 5: 51 - 64 lat
- grupa 6: powyżej 65 lat - klasyfikacja OPEN
Grupy startować będą w kolejności od najmłodszej do najstarszej, na przemian dziewczęta, chłopcy/kobiety, mężczyźni. Pierwsza grupa startować będzie o godz. 10.30.

W każdej grupie wiekowej za miejsca 1-3 przewidziano nagrody, statuetki oraz dyplomy za uczestnictwo. Puchar Sosnowca otrzyma najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna startujący w zawodach w kategorii OPEN dnia 2 lutego 2019 r.

Zgłoszenia do zawodów w poszczególnych kategoriach wiekowych przyjmowane będą od przedszkoli i szkół z terenu miasta Sosnowca.
W kategorii OPEN natomiast zgłoszenia przyjmowane będą od osób zainteresowanych za pośrednictwem strony internetowej https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/460 do dnia 1 lutego 2019 r. do godz. 15.00.
Opłata startowa w kategorii OPEN wynosi 20 zł i należy jej dokonać przelewem na rachunek bankowy MOSiR Sosnowiec, którego numer podany jest w regulaminie zawodów.
Każdego dnia rywalizacja odbywać się będzie na podstawie list startowych.
Każdy z zawodników przed przystąpieniem do rywalizacji zobowiązany jest do zgłoszenia się do biura zawodów, gdzie wydany zostanie numer startowy, uprawniający do wejścia na teren przeprowadzania zawodów, wjazdu wyciągiem i zjazdu wyznaczoną trasą. Opłata za wjazd wyciągiem na stok nie jest pobierana.

źródło - http://www.mosir.sosnowiec.pl/wiadomosci-4/puchar-sosnowca-w-narciarstwie-alpejskim-3.html